KONKURS dla podróżników!

Going International Konkurs

Chyba każdy podczas swojej podróży robi zdjęcia. Czy to będąc na wolontariacie zagranicznym, Erasmusie, stażu czy po prostu na wakacjach – utrwalanie przeżytych chwil na kliszy aparatu jest bardzo popularne. Masz zdjęcie lub film pokazujący, że warto podróżować? Wyślij je na konkurs „Going International” do 15 maja!

Konkurs Going International

Dużą zaletą konkursu jest na pewno prostota zasad i dość duża nagroda. Dla mnie Going International ma jeszcze jedną, bardzo pozytywną cechę – to promocja idei podróżowania i poznawania innych kultur. Mimo, że moje zdjęcia nie są wybitne to i tak chętnie wezmę udział, a tym samym wesprę działalność Forum.

Forum Going International 2016

No, właśnie – konkurs związany jest z programem Erasmus+ i konferencją organizowaną w Estonii. Najlepsze prace zostaną pokazane w specjalnej wystawie podczas wydarzenia. Jej celem jest pokazywanie młodym Europejczykom, że podróż to wspaniałe doświadczenie – rozwijające i przełamujące bariery między ludźmi.

Zasady

  • Musisz mieć 18-30 lat
  • Przeżyć wspaniałe doświadczenie za granicą 🙂
  • Wypełnić formularz na stronie konkursu

W konkursie mogą brać udział tylko te prace, które nie były wcześniej nagradzane.

Formularz

Jest bardzo prosty i intuicyjny. Możesz dodać maksymalnie dwa zdjęcia i jeden link do filmu video.  Nie zapomnij dodać ciekawego opisu materiałów – to nierzadko on sprawia, że zdjęcia nabierają innego wyrazu 🙂 Znajdziecie go na stronie Noreed.ee.

Nagroda

W puli jest 500 euro oraz inne nagrody. Najlepsze prace są wybierane przez Jury. Kontakt ze zwycięzcami planowany jest na koniec maja.

To, jak? Bierzecie udział? 🙂

Fajne? Przybij podróżniczą piątkę: